Vážení klienti naší CK,
informujeme Vás ohledně epidemie koronaviru. Chceme Vás ubezpečit, že sledujeme a vyhodnocujeme aktuální stav v ČR, v Norsku, v Německu a Švédsku.

Od 15. července 2020 otevře Norsko hranice pro vybrané státy Schengenu / EHP, včetně České republiky. Pro autobusovou dopravu je zákaz tranzitu přes Švédsko. Norský semafor bude aktualizován každých 14 dní.

MOŽNOSTI PRO KLIENTY:
1. Rezervace stejný termín v roce 2021 - změna termínu – klienti nechávají peníze na účtu CK.
2. Rezervace na pozdější termín v roce 2020 (pokud bude volno v termínu a zájezd se uskuteční ještě v nějakém termínu v roce 2020). Pokud ne tak si zájezd rezervují ve stejném termínu v roce 2021 - změna termínu – klienti nechávají peníze na účtu CK.
3. Možnost storna zájezdu ze strany klienta. CK FISHTOUR vrátí peníze na účet klienta. Pokud stornuje zájezd klient, tak se postupuje v souladu se Všeobecnými obchodními podmínkami CK Fishtour (více jak 8 týdnu před odjezdem zájezdu je storno poplatek 300,- Kč/osobu).

Pokud zruší zájezd cestovní kancelář, tak klient může změnit termín zájezdu nebo CK vrací všechny uhrazené peníze za zájezd.

Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu, kterou nám vyjadřujete.
CK FISHTOUR

Vážení přátelé rybaření,
V naší 21. sezóně 2020 si Vás znovu dovolujeme pozvat na rybaření do Snillfjordu. Za dvacet sezón CK FISHTOUR využilo služby stovky spokojených klientů. Vždyť většinu klientely tvoří stálí zákazníci, což je asi nejlepší zhodnocení CK. Za Vaši důvěru jsme Vám chtěli upřímně poděkovat.
V sezóně 2020 opět vyhlašujeme soutěž o nejdelší rybu sezóny. Vítězi soutěže věnuje CK Fishtour zájezd v sezóně 2021. Zároveň zůstává soutěž o nejdelší chycenou rybu v každém turnusu. Cenu obdrží nejenom vítěz, ale i soutěžící na druhém a třetím místě. Soutěží se rovněž o nejdelší ulovenou lososovitou rybu.
Možnost pronájmu jedné hliníkové lodi s motorem Honda 50HP a jedné laminátové lodi s motorem Yamaha 50HP pro čtyři osoby.

V ceně zájezdu je také obsažena služba delegátů, kteří Vás zaškolí v ovládání motorového člunu, v technikách rybolovu, poskytnou Vám informace o počasí, přílivu a odlivu, poradí Vám vhodná místa k rybolovu a předvedou Vám praktickou ukázku rybolovu přímo ve fjordu.
Pokud milujete přírodu a klid, ve Snillfjordu jste na správné adrese. Delegáti pomocí GPS a echolotu spolehlivě najdou tzv. top místa (například podmořské hory). Na těchto místech se nachází velké množství ryb a pokud jsou ryby při chuti, rybaření je excelentní.
Máte dost věčného houpání lodi při rybaření v Norsku na otevřeném moři? Jeďte do SNILLFJORDU! Výhodou Snillfjordu je i to, že kromě dvou míst zde nejsou žádné rizika najetí lodi na skryté dno. Můžete v klidu se věnovat rybaření bez obav, že zničíte motor - případně loď. Příroda ve Snillfjordu je jednou z nejkrásnějších ve středním Norsku. Člověk si zde pomalu připadá jako na konci světa. Často si uvědomíte, v jakém hluku doma žijete. Při této aktivní dovolené zapomenete na problémy každodenního života. Jediné starosti jsou nachytání a čištění ryb. Zájezd je určen pro jednotlivce, dvojice, trojice i vícečlenné skupiny. Rybolov ve Snillfjordu je vhodný také pro začátečníky.

Nachází se asi 80 km západně od historického města Trondheimu, při ústí říčky Berkselva.

Tešíme se na Vaši návštevu.

Rádi Vám pomůžeme

Zavoláme Vám zdarma zpět PO-PÁ 9:00 - 19:00

+420 518 334 821 +420 777 334 821

Vyžádejte si též zdarma katalog a DVD či dárkový poukaz.

Snillfjord - vynikající poloha:

  • Nachází se v blízkosti ostrova Hitra (pravděpodobně jedno z nejlepších míst pro rybaření ve středním Norsku).
  • Možnost chytat téměř nepřetržitě – minimální vlny – žádné časové omezení!!!
  • V termínech 2, 3, 4 a 5 je možno při vyšším stavu vody chytat lososy v říčce Berkselva, která obtéká kemp, mladí rybáři do 16 let zde mají povolenku zdarma.
  • Pokud Vás již omrzí chytání ve fjordu, můžete si spojit rybolov s turistikou a zachytat si pstruhy zdarma na jezerech. V letních měsících zde můžete sbírat houby, borůvky nebo ostružiníky moruška. Na náhorní plošině nad kempem je možnost zdarma přespání v chatě, která se nachází přímo u jezera (čtyři lůžka). Budete mít více času na tento výlet, protože za jeden den nemůžete stihnout prozkoumat celou opravdu nádhernou norskou přírodu. Chata z roku 1947 nemá přivedenou elektřinu. V chatě je plynový vařič a základní nádobí.
  • Nesetkáte se zde s žádnými mosty, tunely, silnicemi, ani zde nespatříte velké lodě.