Vážení klienti naší CK,

rádi Vám oznamujeme, že jsme pro Vás připravili novou rybářskou sezónu 2022 ve Snillfjordu.

Od 5. 7. 2021 byla Česká i Slovenská republika zelenou zemí s aktuálně malým výskytem koronaviru. Proto se nám podařilo uskutečnit tři zájezdy č. 5. 15.7. – 25. 7., č. 6. 3. 8. - 15. 8. 2021 a č. 7. 26. 8. - 7. 9. 2021. Tak jsme se konečně dočkali. Mohli jsme konečně po dlouhé přestávce způsobené koronavirem vyjet na lodi a báječně si zarybařit v milovaném Snillfjordu. Všichni jsme si uvědomovali, že máme velké štěstí v dnešní nelehké a nepřehledné době být ve Snillfjordu. Srpnový termín byl nejlepší jak po stránce rybolovu, tak po stránce počasí. Většina klientů byla na nádherném turistickém výletě na kopci nad kempem. Klienti nachytali hezké pstruhy na jezerech. Zářijový termín byl zřejmě historicky nejlepší, co se týče sběru hub. U mrazících boxů převládala vůně hřibů. Zkušení rybáři si brzo nachytali svůj limit ryb a další nachytané ryby darovali nováčkům. To se dělo ve všech termínech. Bylo to velmi milé a příkladné. Zároveň máme velkou radost z toho, že začíná převládat počet rybářů, kteří chytají na přívlač. Vždyť chytání a hlavně oklamání zlatě zbarvené tresky polak je úžasný a nepopsatelný pocit. Při tomto rybolovu na jemný proutek zažívá opravdový rybář mnohdy mnohonásobně větší potěšení, než při chytání jiných třeba i větších ryb na tvrdý prut. V letošní sezóně jsme nachytali na přívlač velké množství tresek polak ale ulovili jsme i tresky obecné, tresky tmavé a dalších mnoho druhů mořských ryb. Vítězem o nejdelší rybu sezóny 2021 se stal pan Petr Dubravec z Rumburka, který v červencovém termínu ulovil mníka mořského o délce 114 cm (vítěz obdrží slevu na zájezd v roce 2022 ve výši 50%. Vítěz neobdrží celý zájezd zdarma, jelikož v roce 2021 jsme uskutečnili jenom 3 termíny). Vítězem srpnového termínu se stal pan Jiří Kotek z Rudic u Luhačovic, který ulovil mníka mořského o délce 111cm. Vítězem zářijového termínu se stal pan Tomáš Hubatý z Háje U Duchcova, který ulovil rovněž mníky mořské o délkách 110 a 109 cm. V zářijovém termínu stojí uvést za zmínku ulovení na troling lososa obecného panem Pavolem Pavlovičem z Šajdíkových Humenců a ulovení ďasa mořského panem Alešem Stěhůlkou ze Semil. Výhercům upřímně gratulujeme.

Přejeme Vám v sezóně 2022 šťastný výběr termínu, bohaté rybářské zážitky a ničím nerušenou dovolenou, těšíme se na Vás a ve Snillfjordu na shledanou.

CK FISHTOUR

Vážení přátelé rybaření,
v naší 23. sezóně 2022 si Vás znovu dovolujeme pozvat na rybaření do Snillfjordu. Za dvacetdva sezón CK FISHTOUR využilo služby stovky spokojených klientů. Vždyť většinu klientely tvoří stálí zákazníci, což je asi nejlepší zhodnocení CK. Za Vaši důvěru jsme Vám chtěli upřímně poděkovat.
V sezóně 2022 opět vyhlašujeme soutěž o nejdelší rybu sezóny. Vítězi soutěže věnuje CK Fishtour zájezd v sezóně 2023. Zároveň zůstává soutěž o nejdelší chycenou rybu v každém turnusu. Cenu obdrží nejenom vítěz, ale i soutěžící na druhém a třetím místě. Soutěží se rovněž o nejdelší ulovenou lososovitou rybu.

V ceně zájezdu je také obsažena služba delegátů, kteří Vás zaškolí v ovládání motorového člunu, v technikách rybolovu, poskytnou Vám informace o počasí, přílivu a odlivu, poradí Vám vhodná místa k rybolovu a předvedou Vám praktickou ukázku rybolovu přímo ve fjordu.

Pokud milujete přírodu a klid, ve Snillfjordu jste na správné adrese. Delegáti pomocí GPS a echolotu spolehlivě najdou tzv. top místa (například podmořské hory). Na těchto místech se nachází velké množství ryb a pokud jsou ryby při chuti, rybaření je excelentní.
Máte dost věčného houpání lodi při rybaření v Norsku na otevřeném moři? Jeďte do SNILLFJORDU! Výhodou Snillfjordu je i to, že kromě dvou míst zde nejsou žádné rizika najetí lodi na skryté dno. Tyto místa jsme označili výstražnými nerezovými tyčemi, které jsou ukotveny ve skále chemickou kotvou. Můžete v klidu se věnovat rybaření bez obav, že zničíte motor - případně loď. Příroda ve Snillfjordu je jednou z nejkrásnějších ve středním Norsku. Člověk si zde pomalu připadá jako na konci světa. Často si uvědomíte, v jakém hluku doma žijete. Při této aktivní dovolené zapomenete na problémy každodenního života. Jediné starosti jsou nachytání a čištění ryb. Zájezd je určen pro dvojice, trojice i vícečlenné skupiny (doporučujeme trojice). Rybolov ve Snillfjordu je vhodný také pro začátečníky.

Nachází se asi 80 km západně od historického města Trondheimu, při ústí říčky Berkselva.

Tešíme se na Vaši návštevu.

Rádi Vám pomůžeme

Zavoláme Vám zdarma zpět PO-PÁ 9:00 - 19:00

+420 518 334 821 +420 777 334 821

Vyžádejte si též zdarma katalog a DVD či dárkový poukaz.

Snillfjord - vynikající poloha:

  • Nachází se v blízkosti ostrova Hitra (pravděpodobně jedno z nejlepších míst pro rybaření ve středním Norsku).
  • Možnost chytat téměř nepřetržitě – minimální vlny – žádné časové omezení!!!
  • V termínech 2, 3, 4, 5 a 6 je možno při vyšším stavu vody chytat lososy v říčce Berkselva, která obtéká kemp, mladí rybáři do 16 let zde mají povolenku zdarma.
  • Pokud Vás již omrzí chytání ve fjordu, můžete si spojit rybolov s turistikou a zachytat si pstruhy zdarma na jezerech (vhodné i pro milovníky fotografování). V letních měsících zde můžete sbírat houby, borůvky nebo ostružiníky moruška. Na náhorní plošině nad kempem je možnost zdarma přespání v chatě, která se nachází přímo u jezera (čtyři lůžka). Budete mít více času na tento výlet, protože za jeden den nemůžete stihnout prozkoumat celou opravdu nádhernou norskou přírodu. Chata z roku 1947 nemá přivedenou elektřinu. V chatě je plynový vařič a základní nádobí.
  • Nesetkáte se zde s žádnými mosty, tunely, silnicemi, ani zde nespatříte velké lodě.