Vážení klienti naší CK,

informujeme Vás ohledně epidemie koronaviru pro sezonu 2021. Zatím není možné vycestovat do Norska. Norsko je pro turisty uzavřené. Museli jsme zrušit květnový termín i červnové termíny. Co se týče července, srpna a září v tuto chvíli nevíme, protože informace nejsou zatím zveřejněny. Pokud budou nové informace zveřejněny budeme klienty ihned informovat.

Děkujeme za Vaši trpělivost a podporu, kterou nám vyjadřujete.
CK FISHTOUR

Vážení přátelé rybaření,
v naší 22. sezóně 2021 si Vás znovu dovolujeme pozvat na rybaření do Snillfjordu. Za dvacetjedna sezón CK FISHTOUR využilo služby stovky spokojených klientů. Vždyť většinu klientely tvoří stálí zákazníci, což je asi nejlepší zhodnocení CK. Za Vaši důvěru jsme Vám chtěli upřímně poděkovat.
V sezóně 2021 opět vyhlašujeme soutěž o nejdelší rybu sezóny. Vítězi soutěže věnuje CK Fishtour zájezd v sezóně 2022. Zároveň zůstává soutěž o nejdelší chycenou rybu v každém turnusu. Cenu obdrží nejenom vítěz, ale i soutěžící na druhém a třetím místě. Soutěží se rovněž o nejdelší ulovenou lososovitou rybu.
Možnost pronájmu jedné hliníkové lodi s motorem Honda 50HP a jedné laminátové lodi s motorem Yamaha 50HP pro čtyři osoby.

Kvóty pro vývoz ryb, platné od 1.1.2018
20 kg(filet) pro hosty v registrovaných turistických centrech (Snillfjord kempink je registrované centrum) a 10 kg pro všechny ostatní. Tedy např. turisty ubytované v soukromí. Možnost vývozu trofejní ryby neplatí. Vývozní kvóta se vztahuje na 7 dnů. Do limitu se nezapočítávají lososovité ryby a ryby zkonzumované přímo v Norsku. Není zde žádné věkové omezení, zjednodušeně platí stejná pravidla pro turistu, který má 8let nebo 60let.

V ceně zájezdu je také obsažena služba delegátů, kteří Vás zaškolí v ovládání motorového člunu, v technikách rybolovu, poskytnou Vám informace o počasí, přílivu a odlivu, poradí Vám vhodná místa k rybolovu a předvedou Vám praktickou ukázku rybolovu přímo ve fjordu.
Pokud milujete přírodu a klid, ve Snillfjordu jste na správné adrese. Delegáti pomocí GPS a echolotu spolehlivě najdou tzv. top místa (například podmořské hory). Na těchto místech se nachází velké množství ryb a pokud jsou ryby při chuti, rybaření je excelentní.
Máte dost věčného houpání lodi při rybaření v Norsku na otevřeném moři? Jeďte do SNILLFJORDU! Výhodou Snillfjordu je i to, že kromě dvou míst zde nejsou žádné rizika najetí lodi na skryté dno. Můžete v klidu se věnovat rybaření bez obav, že zničíte motor - případně loď. Příroda ve Snillfjordu je jednou z nejkrásnějších ve středním Norsku. Člověk si zde pomalu připadá jako na konci světa. Často si uvědomíte, v jakém hluku doma žijete. Při této aktivní dovolené zapomenete na problémy každodenního života. Jediné starosti jsou nachytání a čištění ryb. Zájezd je určen pro dvojice, trojice i vícečlenné skupiny. Rybolov ve Snillfjordu je vhodný také pro začátečníky.

Nachází se asi 80 km západně od historického města Trondheimu, při ústí říčky Berkselva.

Tešíme se na Vaši návštevu.

Rádi Vám pomůžeme

Zavoláme Vám zdarma zpět PO-PÁ 9:00 - 19:00

+420 518 334 821 +420 777 334 821

Vyžádejte si též zdarma katalog a DVD či dárkový poukaz.

Snillfjord - vynikající poloha:

  • Nachází se v blízkosti ostrova Hitra (pravděpodobně jedno z nejlepších míst pro rybaření ve středním Norsku).
  • Možnost chytat téměř nepřetržitě – minimální vlny – žádné časové omezení!!!
  • V termínech 2, 3, 4 a 5 je možno při vyšším stavu vody chytat lososy v říčce Berkselva, která obtéká kemp, mladí rybáři do 16 let zde mají povolenku zdarma.
  • Pokud Vás již omrzí chytání ve fjordu, můžete si spojit rybolov s turistikou a zachytat si pstruhy zdarma na jezerech. V letních měsících zde můžete sbírat houby, borůvky nebo ostružiníky moruška. Na náhorní plošině nad kempem je možnost zdarma přespání v chatě, která se nachází přímo u jezera (čtyři lůžka). Budete mít více času na tento výlet, protože za jeden den nemůžete stihnout prozkoumat celou opravdu nádhernou norskou přírodu. Chata z roku 1947 nemá přivedenou elektřinu. V chatě je plynový vařič a základní nádobí.
  • Nesetkáte se zde s žádnými mosty, tunely, silnicemi, ani zde nespatříte velké lodě.