OD 5. 7. 2021 SE ČESKÁ REPUBLIKA I SLOVENSKO ŘADÍ MEZI ZELENÉ ZEMĚ. OD 5. 7. 2021 MŮŽEME CESTOVAT DO NORSKA.

Lidé žijící v zelených zemích mohou cestovat do Norska za jakýmkoliv účelem, včetně turismu. Nemusí se před cestou testovat a nemusí po příjezdu do karantény, bez ohledu na to, jestli jsou nebo nejsou očkováni nebo prodělali COVID-19. Plně očkovaní lidé, nebo po prodělání nemoci COVID-19 (do 6 měsíců od pozitivního testu), kteří se prokáží evropským COVID certifikátem, se při příjezdu do Norska nemusí registrovat ani testovat. Dospělí a děti nad 12 let, kteří nejsou plně očkovaní ani neprodělali nemoc COVID-19 v posledních 6 měsících, se musí 72 hodin před příjezdem do Norska (nebo méně jako 72 hodin ne více jako 72 hodin před překračování hranic Švédsko - Norsko - doporučujeme se registrovat v den odjezdu do Norska nebo večer před odjezdem) registrovat prostřednictvím formuláře na www.entrynorway.no a na hranicích s Norskem podstoupit test na koronavirus. Po dokončení registrace obdržíte potvrzení, které musíte předložit policii při hraniční kontrole. Cestující jsou při registraci žádáni pouze o poskytnutí nezbytných informací. Data jsou bezpečně uložena a budou vymazána po 20 dnech. Děti do 12 let, které cestují v doprovodu plně očkovaných rodičů, by měly taktéž podstoupit test na koronavirus na hranicích. Pravidla pro cestování do Norska se můžou během léta měnit, proto si vždy před cestou ověřte aktuální informace. Případné změny budou zveřejněny každý pátek v 12.00 hod. na stránkách regjeringen.no a platné budou od následujícího pondělí.

SEZÓNU 2021 OTEVÍRÁME TERMÍNEM č.5 15. 7. – 25.7., DALŠÍ TERMÍNY č.6 3.8. - 15. 8. 2021 a č.7 26.8 - 7. 9. 2021

Vážení přátelé rybaření,
v naší 22. sezóně 2021 si Vás znovu dovolujeme pozvat na rybaření do Snillfjordu. Za dvacetjedna sezón CK FISHTOUR využilo služby stovky spokojených klientů. Vždyť většinu klientely tvoří stálí zákazníci, což je asi nejlepší zhodnocení CK. Za Vaši důvěru jsme Vám chtěli upřímně poděkovat.
V sezóně 2021 opět vyhlašujeme soutěž o nejdelší rybu sezóny. Vítězi soutěže věnuje CK Fishtour zájezd v sezóně 2022. Zároveň zůstává soutěž o nejdelší chycenou rybu v každém turnusu. Cenu obdrží nejenom vítěz, ale i soutěžící na druhém a třetím místě. Soutěží se rovněž o nejdelší ulovenou lososovitou rybu.
Možnost pronájmu jedné hliníkové lodi s motorem Honda 50HP a jedné laminátové lodi s motorem Yamaha 50HP pro čtyři osoby.

Kvóty pro vývoz ryb, platné od 1.1.2018
20 kg(filet) pro hosty v registrovaných turistických centrech (Snillfjord kempink je registrované centrum) a 10 kg pro všechny ostatní. Tedy např. turisty ubytované v soukromí. Možnost vývozu trofejní ryby neplatí. Vývozní kvóta se vztahuje na 7 dnů. Do limitu se nezapočítávají lososovité ryby a ryby zkonzumované přímo v Norsku. Není zde žádné věkové omezení, zjednodušeně platí stejná pravidla pro turistu, který má 8let nebo 60let.

V ceně zájezdu je také obsažena služba delegátů, kteří Vás zaškolí v ovládání motorového člunu, v technikách rybolovu, poskytnou Vám informace o počasí, přílivu a odlivu, poradí Vám vhodná místa k rybolovu a předvedou Vám praktickou ukázku rybolovu přímo ve fjordu.
Pokud milujete přírodu a klid, ve Snillfjordu jste na správné adrese. Delegáti pomocí GPS a echolotu spolehlivě najdou tzv. top místa (například podmořské hory). Na těchto místech se nachází velké množství ryb a pokud jsou ryby při chuti, rybaření je excelentní.
Máte dost věčného houpání lodi při rybaření v Norsku na otevřeném moři? Jeďte do SNILLFJORDU! Výhodou Snillfjordu je i to, že kromě dvou míst zde nejsou žádné rizika najetí lodi na skryté dno. Můžete v klidu se věnovat rybaření bez obav, že zničíte motor - případně loď. Příroda ve Snillfjordu je jednou z nejkrásnějších ve středním Norsku. Člověk si zde pomalu připadá jako na konci světa. Často si uvědomíte, v jakém hluku doma žijete. Při této aktivní dovolené zapomenete na problémy každodenního života. Jediné starosti jsou nachytání a čištění ryb. Zájezd je určen pro dvojice, trojice i vícečlenné skupiny. Rybolov ve Snillfjordu je vhodný také pro začátečníky.

Nachází se asi 80 km západně od historického města Trondheimu, při ústí říčky Berkselva.

Tešíme se na Vaši návštevu.

Rádi Vám pomůžeme

Zavoláme Vám zdarma zpět PO-PÁ 9:00 - 19:00

+420 518 334 821 +420 777 334 821

Vyžádejte si též zdarma katalog a DVD či dárkový poukaz.

Snillfjord - vynikající poloha:

  • Nachází se v blízkosti ostrova Hitra (pravděpodobně jedno z nejlepších míst pro rybaření ve středním Norsku).
  • Možnost chytat téměř nepřetržitě – minimální vlny – žádné časové omezení!!!
  • V termínech 2, 3, 4 a 5 je možno při vyšším stavu vody chytat lososy v říčce Berkselva, která obtéká kemp, mladí rybáři do 16 let zde mají povolenku zdarma.
  • Pokud Vás již omrzí chytání ve fjordu, můžete si spojit rybolov s turistikou a zachytat si pstruhy zdarma na jezerech. V letních měsících zde můžete sbírat houby, borůvky nebo ostružiníky moruška. Na náhorní plošině nad kempem je možnost zdarma přespání v chatě, která se nachází přímo u jezera (čtyři lůžka). Budete mít více času na tento výlet, protože za jeden den nemůžete stihnout prozkoumat celou opravdu nádhernou norskou přírodu. Chata z roku 1947 nemá přivedenou elektřinu. V chatě je plynový vařič a základní nádobí.
  • Nesetkáte se zde s žádnými mosty, tunely, silnicemi, ani zde nespatříte velké lodě.