Vaše ohlasy

Dopis od klientů ( skupina dva manželské páry z Prahy a z Loděnic u Prahy), kteří se zúčastnili posledního zájezdu 26.8. - 7.9. 2021. Dopis jsme obdrželi 25.9.2021.

Dobrý den
Ráda bych vám poděkovala za úžasný zážitek s vaší cestovní kanceláří. Zúčastnili jsme se srpnového zájezdu. Byl to náš první rybářský zájezd, kterému předcházely obavy a nejistota, jestli takový zájezd zvládneme. Díky vám vše bylo úžasné, nádherné prostě super. Ještě jednou díky za naší skupinku.

Věra PelclováDopis od klientů (otce a syna z Ostravy – Poruby), kteří se zúčastnili srpnového zájezdu 2021. Dopis jsme obdrželi 18.8.2021.

Dobrý den, paní Bučková

Ve zkratce malá pochvala a poděkování.

Letošní zájezd, byl velmi vydařený, vyšlo super počasí, opravdu skvěle jsme si zarybařili a všichni účastníci, včetně delegátů byli absolutně pohodová fajn parta lidí. Všechno klapalo jak má, nikde žádné komplikace. Dlouhou cestu s profesionální bravurností dokonale zvládli řidiči autobusu, kterým patří velký dík a uznání. Paní Bučková, rádi bychom vám zachovali přízeň a využili možnosti zúčastnit se nejen v příští sezóně a do budoucna se tak stali stálými klienty Vaší cestovky.

Děkujeme a přejeme mnoho stejně spokojených klientů.

Milan a Lukáš VašákoviDopis od stálých klientů (manželů z Ostravy) z jara 2021 kdy byla korona na vrcholu.

Pane Aleši ,Vy a Váš tým vytvořil kamarádskou CK, kde se člověk cítí dobře. Kdo s Vámi byl, rád vzpomíná a rád se vrací. Snad bude líp. Držíme palce.

Lenka a Štefan MatějíčkoviV květnu 2019 se zúčastnila zájezdu do Snillfjordu šestice kamarádů z Plzně. Jeden z nich, pan Tomáš Vlček vytvořil nádherné video, které určitě stojí za zhlédnutí. Video jsme obdrželi 17.6.2019.

Tomáš VlčekV srpnu 2018 se po roce opět zúčastnil pan Přemek Luljak ze svým tatínkem zájezdu do Snillfjordu. Vytvořil obdivuhodné video (i za pomocí dronu), které jsme obdrželi 1.2.2019.

Přemek LuljakUveřejňujeme video, které jsme obdrželi 14.11.2017 od klienta Přemka Luljaka, který se zúčastnil v srpnu 2017 zájezdu do Snillfjordu s naší CK. Na zájezdu byl se svým tatínkem. Rádi bychom vyzdvihli záběry na ryby s podvodní kamery a záběry z výletu na kopec (náhorní plošiny), která se nachází přímo nad kempem.Na náhorní plošinu se dá vyjít z kempu asi za hodinu a půl. V květnu 2018 jsme nainstalovali na stromy turistické ukazatele.

Přemek LuljakZúčastnili jsme se v termínu 18. 5. - 28. 5. 2017 zájezdu s Vaší cestovní kanceláří do Norska. Chci Vám touto cestou poděkovat za úžasný zážitek a nezapomenutelné chvíle strávené v nádherné přírodě Snillfjordu. Děkuji také Alešovi a oběma delegátům Dušanovi a Martinovi za profesionální přístup a ochotu během pobytu. Pan Kotek s chycenou rybou Přeji Vaší cestovní kanceláři spoustu spokojených klientů a těším se na setkání při dalším zájezdu.

Jiří KotekDobry den.
Najskor Vam chcem podakovat za super rybacku, tento rok to bolo uz piaty krat co sme boli s Vasou cestovkou. Pan s rybou V Snillfjorde mali sme rychly cln, ryby v nasom termine brali, pocasie velmi dobre, proste spokojnost.

S pozdravom Jan VachulaDobrý den, zasílám krátké video z dovolené s Vaší cestovkou. Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat za skvělé služby všech delegátů a budeme se moc těšit na další shledání. Určitě jsme s Vámi nejeli naposled! Na rybkách si stále pochutnáváme ale zásoba se pomalu ale jistě menší. Přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků jako jsme my a spoustu rybářských triumfů!

Veronika a VašekDěkujeme za super akci, byl to naprosto skvělý zážitek. Moc se nám líbilo. Hlavně jsme ocenili, že jste nám všechno vysvětlili a dali cenné rady. Příští rok se zase uvidíme. Super zájezd, děkujeme.

Zdraví Radek a Ondřej Rychtaříci a Petr a Tomáš JanovciChtěl bych touto cestou poděkovat za organizaci při našem zájezdu s Vaší CK. Jelikož jsme se účastnili rybaření v Norsku poprvé, měli jsme velké obavy z toho, co nás čeká. Profesionalita, se kterou jsme se ale setkali, nás mile překvapila a opravdu to pro nás oba byl pěkný zážitek. Perfektní řidiči autobusu, organizace, pohoda, klídek a v neposlední řadě i profesionální přístup pana Bučka, to vše spojeno v jeden krásný zážitek. Ubytování v chatce s dobrými a hlavně pohodovými lidmi a navíc - přiděleni do lodě s panem Kozou, se kterým jsme fakt utvořili perfektní trojici, která si velmi dobře rozuměla a zažila spolu mnoho veselých chvilek. To vše v nás zanechalo nádherné vzpomínky a již tam jsme se domlouvali, že v dalším roce určitě opět pojedeme s Vaší CK. Ještě jednou moc děkujeme.

Rybáři ze Žatce Zdeněk a JardaJeště jednou děkujeme Vám a Vašemu týmu spolupracovníků za krásně strávenou dovolenou na rybolovu v norském fjordu. Byli jsme s pobytem spokojeni a rádi v budoucnu Vašich služeb opět využijeme.

MVDr. František a Michal Roučkovi, Vacov na ŠumavěDobrý den, chtěli bychom Vaším prostřednictvím poděkovat delegátům našeho zájezdu Norsko- Snilfjord kteří byli velmi ochotní , obětaví a poskytli nám, začátečníkům, veškerou pomoc a informace. Těšíme se na další rybolov s Vámi.

Pavel, Petr a Vítek Kobylkovi, PrahaRádi Vám pomůžeme

Zavoláme Vám zdarma zpět PO-PÁ 9:00 - 19:00

+420 518 334 821 +420 777 334 821