Vaše ohlasy

Uveřejňujeme video, které jsme obdrželi 14.11.2017 od klienta Přemka Luljaka, který se zúčastnil v srpnu 2017 zájezdu do Snillfjordu s naší CK. Na zájezdu byl se svým tatínkem. Rádi bychom vyzdvihli záběry na ryby s podvodní kamery a záběry z výletu na kopec (náhorní plošiny), která se nachází přímo nad kempem.Na náhorní plošinu se dá vyjít z kempu asi za hodinu a půl. V květnu 2018 nainstalujeme na stromy turistické ukazatele.


Přemek Luljak


Zúčastnili jsme se v termínu 18. 5. - 28. 5. 2017 zájezdu s Vaší cestovní kanceláří do Norska. Chci Vám touto cestou poděkovat za úžasný zážitek a nezapomenutelné chvíle strávené v nádherné přírodě Snillfjordu. Děkuji také Alešovi a oběma delegátům Dušanovi a Martinovi za profesionální přístup a ochotu během pobytu. Pan Kotek s chycenou rybou Přeji Vaší cestovní kanceláři spoustu spokojených klientů a těším se na setkání při dalším zájezdu.

Jiří Kotek


Dobry den.
Najskor Vam chcem podakovat za super rybacku, tento rok to bolo uz piaty krat co sme boli s Vasou cestovkou. Pan s rybou V Snillfjorde mali sme rychly cln, ryby v nasom termine brali, pocasie velmi dobre, proste spokojnost.

S pozdravom Jan Vachula


Dobrý den, zasílám odkaz na krátké video z dovolené s Vaší cestovkou:

Chtěli bychom ještě jednou moc poděkovat za skvělé služby všech delegátů a budeme se moc těšit na další shledání. Určitě jsme s Vámi nejeli naposled! Na rybkách si stále pochutnáváme ale zásoba se pomalu ale jistě menší. Přejeme spoustu dalších spokojených zákazníků jako jsme my a spoustu rybářských triumfů!
Veronika a Vašek


Děkujeme za super akci, byl to naprosto skvělý zážitek. Moc se nám líbilo. Hlavně jsme ocenili, že jste nám všechno vysvětlili a dali cenné rady. Příští rok se zase uvidíme. Super zájezd, děkujeme.
Zdraví Radek a Ondřej Rychtaříci a Petr a Tomáš Janovci


Chtěl bych touto cestou poděkovat za organizaci při našem zájezdu s Vaší CK. Jelikož jsme se účastnili rybaření v Norsku poprvé, měli jsme velké obavy z toho, co nás čeká. Profesionalita, se kterou jsme se ale setkali, nás mile překvapila a opravdu to pro nás oba byl pěkný zážitek. Perfektní řidiči autobusu, organizace, pohoda, klídek a v neposlední řadě i profesionální přístup pana Bučka, to vše spojeno v jeden krásný zážitek. Ubytování v chatce s dobrými a hlavně pohodovými lidmi a navíc - přiděleni do lodě s panem Kozou, se kterým jsme fakt utvořili perfektní trojici, která si velmi dobře rozuměla a zažila spolu mnoho veselých chvilek. To vše v nás zanechalo nádherné vzpomínky a již tam jsme se domlouvali, že v dalším roce určitě opět pojedeme s Vaší CK. Ještě jednou moc děkujeme.
Rybáři ze Žatce Zdeněk a Jarda


Ještě jednou děkujeme Vám a Vašemu týmu spolupracovníků za krásně strávenou dovolenou na rybolovu v norském fjordu. Byli jsme s pobytem spokojeni a rádi v budoucnu Vašich služeb opět využijeme.
MVDr. František a Michal Roučkovi, Vacov na Šumavě


Dobrý den, chtěli bychom Vaším prostřednictvím poděkovat delegátům našeho zájezdu Norsko- Snilfjord kteří byli velmi ochotní , obětaví a poskytli nám, začátečníkům, veškerou pomoc a informace. Těšíme se na další rybolov s Vámi.
Pavel, Petr a Vítek Kobylkovi, Praha


Rádi Vám pomůžeme

Zavoláme Vám zdarma zpět PO-PÁ 9:00 - 19:00

+420 518 334 821 +420 777 334 821

Vyžádejte si též zdarma katalog a DVD či dárkový poukaz.